MojAndroid

Herný gigant Gameloft, špička nielen v ponuke hier pre mobilné platformy akými sú Android alebo iOS, bude ponúkať všetky svoje herné tituly z Android Marketu za neodolateľnú cenu 0,99$ za kus. Akcia sa začína od zajtrajšieho dňa a bude pokračovať až do piateho januára. Za tento čas si budete môcť stiahnuť všetky dostupné hry od vývojára Gameloft, medzi ktorými nájdete aj také herné pecky ako Modern Combat 3: Fallen NationAssassin’s CreedTintinova Dobrodružství HDBackStab HDModern Combat 2: Black Pegasus a veľa ďalších. Ak máte zálusk na niektorú z nich, už viete kde máte zajtra zamieriť – takáto ponuka sa jednoducho neodmieta.

Pre kompletný zoznam hier od spoločnosti Gameloft navštívte stránku market.android.com.

Update:

Hry už sú dostupné za zlacnenú cenu. Herný titul Modern Combat 3: Fallen Nation bude k dispozícii až po vyhlásení spoločnosťou Gameloft po dobu 24 hodín – sledujte Twitter, Facebook alebo Google+.

Zdroj: Gameloft

29.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+