MojAndroid

Všetci fanúšikovia futbalu sa museli potešiť len čo si prečítali nadpis tohto článku. Spoločnosť Gameloft pred pád dňami vypustila na Android Market ďalší kvalitný herný titul – tentokrát Real Soccer 2012. Práve na začiatku novej sezóny si tak môžete vybrať svoj obľúbený klub a zmeniť nepriaznivý výsledok zápasov v TV vo vašom Android zariadení. V novom Real Soccer nájdete dokonca aj novinky a odbery správ zo sveta futbalu, a mnohých poteší určite aj možnosť výberu vlastných dresov a výstroja. Nový Real Soccer takisto ponúka oveľa prepracovanejšiu grafiku a herný engine, v ktorom Gameloft vytvoril niekoľko nových uhlov pohľadu a až 700 špeciálnych sérií pohybov pre hráčov, čím sa hráči stávajú zas o čosi reálnejšími. Real Soccer získal aj oficiálnu licenciu od FIFA, preto sa môžete tešiť na tisícky hráčov s reálnymi menami a vlastnosťami, 350 tímov a 14 ligových zápasov, ktoré budete hrať v Anglicku, Španielsku, Francúzsku, Nemecku či dokonca v Južnej Amerike. Hra ponúka aj online režim, v ktorom sa vďaka real-time zraneniam, aktuálnym zmenám v zostavách a hráčskych prestupoch stáva v konečnom dôsledku hráč oveľa realistickejším než kedykoľvek doteraz.

Za zmienku stojí určite aj Hypergame technológia, ktorá je akýmsi spojením hry s reálnymi zápasmi, ktoré práve prebiehajú v TV. Len si predstavte, že pozeráte v TV svoj obľúbený tím a ten prehráva o dva góly v prvom polčase. Do ruky chytíte svoje Android zariadenie, kliknete na Real Soccer 2012, stlačíte jedno tlačidlo a zápas hráte vo svojom Androide od minúty a stavu, ktoré sú v reálnom čase v zápase. Výborné! Okrem Hypergame si však môžete užiť aj ďalšie herné módy – Tréning, Exhibícia, Liga či Pohárový mód. Svoj klub môžete viesť aj ako manažér a ak neviete, komu máte znížiť plat, pozrite si History mód, kde si v pohodlí vášho Android zariadenia môžete prehrať vaše najlepšie či najhoršie zápasy.

Real Soccer 2012 je zatiaľ bohužiaľ nedostupný pre našu krajinu a dostupnosť chýba aj fanúšikom futbalu v Anglicku. Dúfame, že sa Gameloft čoskoro polepší a Real Soccer 2012 získa celosvetovú podporu pre všetkých  futbalových fanúšikov!

Real Soccer 2012
Gameloft
Verzia 1.0.7 (8. 2. 2012)
Veľkosť 9,6 MB
2.1+

Zadarmo

Zdroj: AndroidCommunity

13.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+