MojAndroid

Hasbro je profitujúca spoločnosť z toho, že ešte dnes stále existujú malé displeje. Teraz tento fenomén sa chce pokúsiť spojiť so spoločnosťou Gameloft.

Podľa uzatvorenej zmluvy, Gameloft dodá do obchodov pre iOS a Android hry pod názvom My Little Pony a  Littlest Pet Shop. Oba tituly by sa mali objaviť už do konca roku.

Hasbro so svojou pozíciou na trhu hier vytvorí s Gameloft veľmi silnú alianciu,“ povedal Gonzague de Vallois, senior viceprezident v spoločnosti Gameloft. „Možnosť spolupracovať na celosvetovo uznávaných značkách, ako  My Little Pony a Littlest Pet Shop, nám umožňuje vytvoriť jedinečný a dokonalý svet, ktorý sme si všetci obľúbili, ale bude aj úlohou vyniesť ho vyššie, na vyššiu úroveň v digitálnom svete hier.“

Spoločnosť Hasbro má široké portfólio známych titulov ako Transformers, Nerf, Playskool, G.I.Joe, Monopoly. Ak spolupráca s Gameloftom prinesie očakávané ovocie, potom nebude nič stáť v ceste tomu, aby sme sa dožili aj ďalších obľúbených titulov v podobe hier pre mobilné platformy operačných systémov.

Zdroj: PR Newswire

26.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+