MojAndroid

Gameloft pri príležitosti osláv vďakyvzdania v USA bude opäť ponúkať niektoré herné pecky za zlomok ich ceny. Tentokrát by malo ísť o niekoľko TOP hier tejto spoločnosti, ktoré by mali byť na zariadeniach s Androidom dostupné od zajtra za cenu 0,89€ (normálne sú dostupné za 5,99€). Používatelia Androidu si tak z Google Play budú môcť stiahnuť také hry ako The Amazing Spider-Man, Gangstar Rio: City of Saints, Backstab alebo  Adventures of Tintin. K ponuke sa pridajú aj hry na Amazon Appstore, kde bude v rovnakej cene k dispozícii aj populárna strieľačka N.O.V.A. 3.

O dostupnosti zľavnených hier vás budeme informovať ešte v priebehu zajtrajšieho dňa, kedy bude už zľava aktuálna.

Aktualizované (pôvodný článok bol publikovaný s názvom Gameloft už zajtra ponúkne niektoré hry za zlomok ich ceny): Zľavy na vybrané hry sú už aktívne. Akcia potrvá do 25. novembra.

Verzia: 1.2.2g
Aktuálna cena: 6,99 €
Verzia: 1.2.2g
Aktuálna cena: 6,99 €

Verzia: N/A
Aktuálna cena: 6,99 €
Verzia: N/A
Aktuálna cena: 6,99 €

Zdroj: androidcommunity

22.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+