MojAndroid

Gameloft oznámil, že bude rozširovať svoju zbierku “Let’s Play” hier o ďalšie tituly. Celkovo by malo pribudnúť päť nových hier, ktoré sa na Google Play objavia už v priebehu tohto leta a budú dostupné zadarmo.

Medzi hrami sa objavia tieto novinky:

  • Cosmic Colony: Dej hry sa odohráva na tajomnej planéte, kde musíte vytvárať a organizovať vlastnú prosperujúcu kolóniu.
  • Monster Life: V tejto hre s originálnym dizajnom, sa staráte o papierové monštrá, ktorým musíte vybudovať obydlia a vycvičiť ich na boj s inými monštrami.
  • MY LITTLE PONY: Hra s obľúbenými postavičkami PINKIE PIE a TWILIGHT SPARKLE z kresleného seriálu My Little Pony od Hasbro Studios. Dievčatá a fanúšikovia všetkých vekových kategórií sa môžu tešiť na budovanie svojho vlastného mestečka Ponyville.
  • Kingdoms & Lords: V tejto stratégii, hráči budujú vlastné kráľovstvo a armádu, aby zastavili nájazdy barbarov. Hráči môžu tiež bojovať medzi sebou, aby dokázali koho armáda je lepšia.
  • UNO® & Friends: Táto nová verzia kartovej hry UNO, umožní prepojenie fanúšikov po celom svete. Multiplayer je možný až s troma protivníkmi, s ktorými môžete komunikovať prostredníctvom chatu.

V ponuke hier Let’s Play môžete v súčasnosti nájsť tituly ako Ice Age VillageOregon Trail, Fashion Icon, Fantasy Town a Let’s Golf 3. Všetky sú dostupné zadarmo na Google Play.

Zdroj: androidcentral

25.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+