MojAndroid

Ak trpíte neustále pocitom, že môžete svet zbaviť zlého, novopredstavená Android hra od spoločnosti Gameloft – The Amazin Spider-Man, môže splniť vaše očakávania! Presne tak, ako to poznáte z filmov či kníh, The Amazing Spider-Man ponúka veľkú šálku dobrodružstva spojeného so záchranou sveta. Teda presnejšie New Yorku. Práve v tomto meste môžete totižto bojovať so zločinom a nepriateľmi pomocou vašej rýchlosti, ohybnosti, presnosti a samozrejme sietí.

The Amazing Spider-Man ponúka presne tie vlastnosti, ktoré by ste od hry tohto typu mohli očakávať. Bojujete so zločincami, zbavujete New York zločinu a robíte len to, čo je dobré pre spoločnosť, aj keď to nie je také dobré pre vás. Za 5 a pol eura získate v tejto hre 25 misií v 5 rôznych častiach NYC (Central Park, Business, Downtown, Pier a Residential), voľný pohyb a boj v Manhattane, krásnu 3D grafiku, súboje s bossmi aj výborný herný engine, ktorý pocítite hlavne pri bojoch zoči-voči.

 

 

 

Ak vás Android hra The Amazing Spider-Man zaujala a máte na svojom účte odložených 5,49€, môžete si túto hru stiahnuť pomocou nášho odkazu na Google Play Store nižšie. V komentároch nám píšte, ako sa vám táto hra páči a čo považujete za jej najlepšiu vlastnosť.

Verzia: 1.2.2g
Aktuálna cena: 6,99 €
Verzia: 1.2.2g
Aktuálna cena: 6,99 €

29.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+