MojAndroid

Pred 2 dňami sa spoločnosť Gameloft, známy developer hier pre mnohé platformy, rozhodla umiestniť na Android Market herný titul Brother In Arms 2 zadarmo pre všetky zariadenia. Príchod tejto hry spoločnosť ohlásila už pred mesiacom a preto na jej vydanie čakalo veľa herných fanúšikov. BIA2 je klasická FPS (first-person-shooter) hra, ktorej prvé (platené) vydanie žalo veľký úspech. Viaže sa na zaujímavý príbeh, ktorý prežíva vojak počas 2. svetovej vojny. Dej hry je situovaný do džungle, z ktorej sa dostanete priamo na vojnový front plný zákopov a nepriateľských vojakov, ktorí po vás pália množstvo munície.

K dispozícii má hráč single mód, no svoje sily si môže zmerať aj proti online protivníkom v multi-player móde. Ako prechádzate hrou, zbierate XP body a dog-tagy (známky vojakov, ktoré nosia na krku), ktoré vám odomykajú nové vymoženosti a zbrane. Tu sú vlastnosti BIA2:

  • Vyzvi priateľov online! V multi-player móde môžeš vyzvať až 5 priateľov na súboj, ktorý môžete odohrať až na 5 mapách v 3 rôznych módoch – Free For All, Team Deathmatch a Domination. Lokálne sa môžete pripojiť pomocou Bluetooth, alebo môžete využiť Wi-Fi pripojenie pre získanie protivníkov z celého sveta.
  • Boj na celej planéte. Uži si každú z 50 misíí, ktoré ti postupne odomknú 5 lokalít – Pacifik, Normandiu, Severnú Afriku, Nemecko a Sicíliu.
  • Bojové stroje – v hre môžeš ovládať až 3 vojnové mašiny – tank, off-roadové auto či vetroň. Na aute môžeš dokonca súpera prekvapiť spoza guľometu na kapote.
  • Reálna grafika – Gameloft pri tomto titule spolupracoval aj s priamymi účastníkmi 2. svetovej vojny, s cieľom vytvoriť naozaj do detailov prepracovanú 3D grafiku, ktorá ti maximálne priblíži prostredie vojny.
  • Krátke filmové momenty – Počas hry sa stretneš aj s krátkymi video zónami, ktoré ešte viac prehĺbia tvoj vzťah s tvojim družstvom.
  • Množstvo arsenálu – Uchop do ruky každú jednu zbraň, ktorú nájdeš na bojisku alebo mimo neho a dokúp si do nej náboje v obchode, aby si mohol zničiť čo najviac nepriateľov za čo najkratší čas.

Aj keď je táto hra zadarmo, počas hry si môžete dokúpiť zaujímavé medaily, ktoré vám odomknú špeciálne možnosti, nové zbrane a možnosť rýchlejšieho rastu. Na ovládanie si musíte trochu zvyknúť. Po nainštalovaní tohoto herného titulu si budete musieť dodatočne stiahnuť balík herných dát, ktorý má zhruba 287 MB. Odporúčame tak spraviť pomocou Wi-Fi pripojenia.

Ak ste fanúšikom FPS hier, určite si túto hru stiahnite a vyskúšajte. Osloví vás krásnou grafikou a zaujímavým dejom. A hlavne – je zadarmo!

Brothers In Arms® 2 Free+
Gameloft
Verzia 1.0.5 (5. 12. 2011)
Veľkosť 2,6 MB
2.1+

Zadarmo

Zdroj: DroidGamers

7.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+