MojAndroid

Gameloft v tomto týždni predstavil ďalšie dve herné novinky, ktoré sú už dostupné aj na Google Play. Prvá hra s názvom The Dark Knight Rises je inšpirovaná najnovším filmom o Batmanovi, ktorý do našich kín prišiel len nedávno. Ide o prémiový titul, ktorý ponúka skvelú grafiku a otvorený svet mesta Gotham. Tu sa môžete voľne pohybovať  z jedného miesta na druhé a hrať náhodné misie alebo plniť úlohy podľa príbehu hry. Vašou úlohou bude za pomoci komisára Gordona,  Mačacej ženy a Luciusa Foxa, zachrániť mesto pred zločincom Banom. Za hru si však budete musieť aj priplatiť. Na Google Play sa cena vyšplhala až na 5,5€, čo je viac než sme zvyknutí. Pre hru si vyhraďte miesto minimálne 1,8GB.

Ďalšou hrou od Gameloftu, ktorá sa objavila na Google Play sú automobilové preteky Asphalt 7: Heat. Ide o pokračovanie populárnej série Asphalt, ktorá vo svojej najnovšej verzii prináša 60 rôznych áut, medzi ktorými nechýba ani Ferrari, Lamborghini, Aston Martin a dokonca americká legenda DeLorean. Čaká na vás 15 tratí a 6 herných módov – to predstavuje viac ako 150 unikátnych pretekov.  Oproti predchádzajúcej novinke, je Asphalt 7 cenovo prijateľnejší a na Google Play ho kúpite už za 0,79€. Na inštaláciu budete potrebovať 1,4GB pamäte.

27.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+