MojAndroid

Predstavenie nového dielu série akčných FPS hier Modern Combat je už za rohom. Oficiálne by hra mala byť dostupná už v štvrtok, 24. júla, no štúdio Gameloft sa rozhodlo, že fanúšikom ukáže ďalší pohľad priamo do hry. Tentokrát ide o približne minútu dlhý trailer plný akcie a napätia, ktorý sľubuje naozaj veľké veci.

Už predchádzajúce upútavky na nový Modern Combat 5: Blackout naznačovali, že táto hra zatieni všetky dostupné FPS hry pre mobilné zariadenia. Okrem vynikajúcej grafiky by MC 5 mal prísť aj s novými zbraňami, zaujímavými misiami a možnosťou ovládať dopravné prostriedky. V hre budete bojovať proti nebezpečným teroristom, ktorí sa snažia ukradnúť zbrane hromadného ničenia a ohroziť tak množstvo životov. Vydáte sa za nimi do niekoľkých miest na svete, pričom nikde nebude núdza o akčné prestrelky a napínavé situácie. Hra bude stáť v Obchode Play 6,99$, čo je v prepočte asi 5,20€. To je cenovka príznačná pre takýto exkluzívny titul, no za túto cenu si môžete užiť hru naplno – nebude totiž ponúkať žiadne nákupy v aplikácii.

Zdroj: phoneArena

21.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+