MojAndroid

Gameloft včera prostredníctvom svojej Facebook stránky informoval o jeho najnovšej aplikácii Gameloft LIVE, ktorá je už dostupná aj v Android Markete. Gameloft LIVE je komunitná hra hráčov tejto spoločnosti z celého sveta. Je to sociálna sieť, kde môžete komunikovať so všetkými používateľmi, hrať s nimi a zároveň získate množstvo výhod a informácií o nových hrách a novinkách. Postupnými krokmi sa môžete prepracovať k odomykaniu funkcií a získavať virtuálny kredit od spoločnosti Gameloft, ktorý môžete použiť na rozširovanie funkcií svojej sociálnej siete.

Na začiatok sa pripravte na poriadnu dávku megabajtov dát v podobe až 231 MB balíčka, ktorý je potrebný na spojazdnenie tejto virtuálnej sociálnej siete hráčov. Následne si môžete upraviť prostredie a svojho „avatara“ ktorý vás reprezentuje.

Kontaktujete hráčov, získavate kredit a žijete v hre – sociálnej komunitnej sieti, ktorá poskytuje pre vás množstvo zaujímavostí. Viac info v promo videu:

Podľa hesla tejto komunity: Prihlás sa. Stretni sa. Hraj.

Zdroj: Android Market Foto: Gameloft LIVE

Gameloft LIVE!
Gameloft
Verzia 1.0.1 (6. 2. 2012)
Veľkosť 1,1 MB
2.1+

Zadarmo

 

7.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+