MojAndroid

Seriály. Jeden z najväčších fenoménov posledných rokov. Každý fanúšik kinematografie si nájde svoj obľúbený – či už The Big Bang Theory, The Walking Dead, How I Met Your Mother, Homeland, Arrow alebo Game of Thrones (Hra o tróny). Práve posledný seriál z menovaných patrí v súčasnosti medzi najpopulárnejšie a všetci jeho fanúšikovia úpenlivo čakajú na ďalšiu sériu, ktorá sa v televízii objaví už v najbližších týždňoch. Okrem nej si cez vianočné sviatky môžete užiť aj novú hru s rovnomenným názvom, ktorú pre viaceré platformy pripravuje štúdio Telltale Games.

Hra Game of Thrones má byť netypická v tom, že bude rozdelená na 6 častí, ktoré môžeme nazvať aj epizódami. Prvá z nich sa bude volať Ice from Iron a už dnes si ju budú môcť stiahnuť rezidenti v USA na svoje počítače, PS4 a Mac. Zajtra bude hra dostupná pre Xbox 360, Xbox One a PS4 v Európe a ešte tento mesiac sa hra dostane aj na zariadenia s Androidom. .

Od hry si sľubujeme mnoho a okrem pekne spracovanej grafiky sa tešíme aj na príbeh rodiny Forresterovcov z Wolfswoodu na Severe, ktorí budú hlavnými aktérmi deja. Jednotlivé epizódy a ich zápletky budú kopírovať 3. sériu seriálu, ktorý bežal tento rok v televíziách po celom svete. O tom, že táto hra bude naozaj prepracovanou, hovoria aj minimálne požiadavky pre PC a Mac. Kto z vás si túto hru kúpi a vyskúša?

Doplnené: Prvá časť hry Game of Thrones je už dostupná v obchode Play.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Gamespot

10.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+