MojAndroid

Ak máte trochu času navyše a ste typ človeka, ktorý rád vie, aké sú najnovšie trendy v oblasti vyhľadávania, nová hra od Googlu môže byť vašou šálkou kávy. Game of the Year je v podstate kvízovou hrou, kde si hráč overí svoje znalosti o vyhľadávacích trendoch uplynulého roka. Aj keď hráč na konci napokon nič nezíska, stále ide o zábavný spôsob overiť si, na akej úrovni má znalosti o aktuálnych trendoch.

Mechanizmus hostiteľa na báze umelej inteligencie

Keď hráč spustí kvíz, bude vyzvaný zadať svoje meno a následne bude môcť upravovať hlas svojho “hostiteľa” (ide o AI mechanizmus). Hostiteľ miestami utrúsi niekoľko vtipov, ale ak niekomu bude liezť na nervy, dá sa jednoducho vypnúť a len si prečítať pokyny na obrazovke.

Pre hráča je pripravených celkovo 20 otázok s narastajúcou úrovňou obtiažnosti. Začína s výberom medzi dvomi možnosťami, ktorých počet vzrastá. Hráč má na odpovedanie otázky 10 sekúnd a ak urobí 3 chyby, hra končí. Tiež sú tu tzv. Bonus Rounds, v ktorých sa vyberá len z možnosti vpravo alebo z možnosti vľavo. Virtuálny hostiteľ zásobuje hráča počas celej hry rozličnými faktami a vtipmi.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Body hráča sú na konci hry sčítané a ak sa na seba cíti hrdo, môže ich samozrejme zdieľať na sociálne siete Twitter či Facebook. Hru je možné hrať aj na desktope, ale samozrejme najlepšie funguje na zariadeniach s dotykovým displejom. Pre jej spustenie stačí navštíviť túto stránku.

20.12.2018
Zdroj: androidcommunity via Google

+