MojAndroid

Spoločnosť Samsung má už niekoľko dní na trhu nové smart hodinky Galaxy Watch5 a Watch5 Pro, ktoré si okamžite získali pozornosť a záujem zákazníkov. Juhokórejský .výrobca však nezabúda ani majiteľov predošlej generácie Samsung Galaxy Watch4, pre ktorú teraz podľa portálu GSMArena uvoľnil stabilnú verziu One UI Watch 4.5.

Samsung oficiálne stabilnú verziu One UI Watch 4.5 nepotvrdil. Potvrdzujú ju však majitelia hodiniek

Samsung spustil beta program One UI Watch 4.5 pre sériu Galaxy Watch4 už pred niekoľkými mesiacmi. Pre vybraných používateľov, ktorí sa zúčastnili beta programu, tak táto nadstavba nebude ničím novým. Verzia systému je v nej povýšená na Wear OS 3.2. Pribudnúť by mali nové originálne ciferníky, Dual SIM funkcionalita, vylepšení sa dočká používateľské prostredie a k dispozícii bude aj QWERTY rozloženie softvérovej klávesnice.

Samsung Galaxy Watch4
Samsung Galaxy Watch4 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Spoločnosť už síce dávnejšie oznámila ukončenie beta programu na svojich komunitných fórach, ale k vydaniu stabilnej verzie sa odvtedy nevyjadrila. Niektorí používatelia hodiniek Galaxy Watch4 však teraz na fórach začali informovať, že už na svojich zariadeniach dostali stabilnú verziu nadstavby One UI Watch 4.5,

Aktualizácia prichádza s verziou firmvéru R870XXU1GVH2/R870OXM1GVH2 a vyžaduje stiahnutie inštalačného balíku s veľkosťou približne 95 MB. Ak ste ešte nedostali aktualizáciu na svoje zariadenie Galaxy Watch4, môžete jej dostupnosť skontrolovať manuálne. Stačí, ak prejdete do sekcie Galaxy Wearable -> Galaxy Watch4 -> Nastavenia Watch4 .> Aktualizácia softvéru pre hodinky.

Náš tip
Apple čoskoro odhalí novú funkciu. Huawei s ňou príde ako prvý.
4.9.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+