MojAndroid

Mnohí z vás si vyberajú nové zariadenie na základe porovnaní s inými zariadeniami v rovnakej kategórii. Porovnávanie parametrov je však len jednou z možností, ako dva zariadenia medzi sebou porovnať. Od istej doby sú na internete veľmi populárne aj video-porovnávania materiálov na tele, prípadne odolných skiel na displejoch. Tieto videá sa vyznačujú hlavne jednoduchosťou a veľkým počtom pozretí, nakoľko ide naozaj o zaujímavé zábery od niekoho, kto s peniazmi problém nemá (ak dokáže len tak zničiť dva nové smartfóny). Na videách sa zvyčajne objavujú scény, ako púšťajú dva konkurenčné smartfóny vedľa seba z výšky očí na zem, aby zistili, ktorý smartfón pád zvládne lepšie, pri extrémnejších videách môžete vidieť aj použitie rôznych nástrojov, ako napr. sekery, kladiva a klincov, nožíkov, píl a podobne. Chalan s YouTube pseudonymom APerfectGalaxy však pri porovnávaní smartfónov išiel ešte ďalej. Samsung Galaxy SIII a iPhone 4S nalepil na šnúrky, zavesil oba zariadenia za kufor auta a spolu s kamarátom ťahali za autom tieto zariadenia dobrých 300 metrov po ceste v nie malej rýchlosti. Ako test dopadol? Pozrite si video!

http://www.youtube.com/watch?v=BK318yBOvjw

Ako ste aj na videu mohli vidieť, jazdu za autom zvládol jednoznačne lepšie Samsung Galaxy SIII. Jeho displej ostal takmer nepoškodený, zatiaľ čo z displeja iPhone-u 4S chýbal dobrý kus. Hoci oba zariadenia disponujú odolným sklom  Corning Gorilla Glass, mnohokrát záleží na tvare tela a celkových rozmeroch a hmotnosti. A v tom mal, pri tomto testovaní, jednoznačne navrch Samsung s jeho vlajkovou loďou Galaxy SIII!

Zdroj: pocketnow

11.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+