MojAndroid

Nedávno sme informovali o tom, že kórejský výrobca končí s pravidelnými štvrťročnými aktualizáciami pre modely Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge. Ešte donedávna bol systém nastavený tak, že tieto zariadenia dostali novú bezpečnostnú záplatu v každom štvrťroku. Samsung však neoznámil, že s podporou končí úplne, aktualizácie len nebudú vychádzať v pravidelných štvrťročných intervaloch.

Pravidelné aktualizácie budú aj naďalej pokračovať

Avšak približne po dvoch mesiacoch tu máme nové informácie. Spoločnosť sa rozhodla, že sa pravidelných štvrťročných aktualizácií nevzdá. Dôvodom je pravdepodobne to, že modely Galaxy S7 a S7 Edge sú ešte stále veľmi populárne. A my sa ani nečudujeme. Ponúkajú stále dostatočný výkon, veľmi slušné fotoaparáty, kvalitnú konštrukciu, vodeodolnosť a výborné displeje.

O návrate štvrťročných aktualizácií teraz informoval web GSMArena. To znamená, že podpora týchto zariadení stále trvá, aj po troch rokoch od ich predstavenia. Takejto dlhej podpore sa tešia väčšinou len Pixely či niektoré vybrané Android zariadenia. Sme radi, že Samsung stále nezabúda na tieto ikonické vlajkové lode, ktoré budú aj naďalej aktualizované.

Náš tip
Samsung Galaxy S7 (Edge): Vylepšenia, ktoré potešili | RETRO
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
  • jozef

    Najprv tak, potom tak…V danej chvili je to uz pre mna jedno, vymenil som s7 v ramci kampane za s10+, no musim povedat, ze som este stihol spravit niekolko porovnavacich zaberov a niektore boli lepsie ako z s10, takze drzitelov s7 tato informacia urcite potesi.

+