MojAndroid

Samsung Galaxy S7 je dva roky stará vlajková loď od kórejskej spoločnosti, ktorá by sa však nestratila ani dnes. Ponúka kompaktný dizajn, pekný displej s vysokým rozlíšením, veľmi slušný fotoaparát a stále dostatočný výkon. Samozrejme, bezpečnostná aktualizácia sa netýka len modelu S7, ale aj jeho väčšieho súrodenca S7 Edge, ktorý ponúka väčší zahnutý displej a vyššiu kaapcitu batérie.

Aktualizácia neprináša žiadne nové funkcie, len opravuje bezpečnostné chyby

Vyzerá to tak, že aktualizácia začína s dual SIM modelmi, no v najbližších dňoch príde aj pre štandardné, jednosimkové zariadenia. Nesie so sebou označenie XXS3ERJ2 a pravdepodobne so sebou prináša len vylepšenia v oblasti bezpečnosti. Nových funkcií či menších zmien v systéme, prípadne aktualizácií systémových aplikácií sa používatelia nedočkajú. Októbrový bezpečnostný balíček opravuje niektoré chyby v samotnom systéme Android, pričom 11 z nich opraví priamo systémové súčasti od Samsungu. Viac informácií o bezpečnostných aktualizáciách operačného systému Android sa dozviete v tomto odkaze.

Aktualizácia sa šíri postupne a je otázkou najbližších dní, kedy sa dostane aj na vaše zariadenie. Smartfón by vás na ňu mal automaticky upozorniť, no pokiaľ sa tak nestane, stačí vojsť do nastavení a vyhľadať aktualizáciu manuálne.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Samsung Galaxy S7 a S7 edge konečne dostávajú Android 8.0 Oreo aj u nás
Náš tip
Oplatí sa výmena Galaxy S7/Galaxy S7 Edge za Galaxy S9? | POROVNANIE
Náš tip
Samsung Galaxy A8 2018 vs Samsung Galaxy S7 edge | ČO SI VYBRAŤ?
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
20.10.2018
Zdroj: sammobile.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+