MojAndroid

Ak ste dobre oboznámení s hrou Knights of Pen & Paper, tak vás zaručene zaujme aj jej sci-fi variácia, lebo o tom práve Galaxy of Pen & Paper je.

Ak očakávate ďalšie nudné sci-fi RPG, tak ste na omyle. Vývojári si požičali niektoré prvky zo Star Wars a Star Trek, takže fanúšikovia týchto sérií si prídu na svoje. Aj keď si hra stále zachováva svoj typický nádych zo starších dôb, predsa sa tu stretneme s futuristickým medziplanetárnym cestovaním, súbojmi s ostatnými vesmírnymi loďami, ale aj klasickými levelmi, ktoré poznáme z iných RPG.

Náš tip
Eyes On Trainy: Jedinečná a bezplatná slovenská hra ovládaná gestami tváre

Svojho herného majstra si upravujete podľa seba a v traileri sme si mohli všimnúť aj klasické boje na štýl duelov. Ako už isto očakávate, aj Galaxy of Pen & Paper ponúkne krásnu retro-pixelovitú grafiku. Necháme vás ale pozrieť si celý trailer.

Dôležitou informáciou, ktorú treba oznámiť, je, že Galaxy of Pen & Paper bude dostupné na obchode Play až 27. júla. Nie je isté, či hra bude platená alebo zadarmo s mikrotransakciami.

Zdroj: Android Authority

10.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+