MojAndroid

Novembrový bezpečnostný balíček sa pomaly dostáva na niektoré zariadenia Samsungu. Samsung Galaxy Note 9, S7 a A5 (2017) ho dostávajú v rôznych regiónoch, v najbližších dňoch by sa mal dostať aj na zariadenia, ktoré boli kúpené na Slovensku. Používatelia z USA, Bulharska, Británie a Kanady už hlásia dostupnosť aktualizácie pre ich smartfóny.

Toto sú označenia jednotlivých softvérových verzií, ktoré obsahujú novembrový bezpečnostný balíček:

Žiadne nové funkcie

Aktualizácia so sebou neprináša žiadne nové funkcie či vylepšenia systému, jedná sa čisto len o bezpečnostnú záplatu. Tá opravuje 11 kritických bezpečnostných chýb Androidu a ďalších 8, ktoré sa nachádzajú priamo v softvére Samsungu. Všetky podrobné informácie o chybách, ktoré boli opravené, sa dozviete v tomto odkaze.

Aktualizácia ešte na Slovensku dostupná nie je. Keď dorazí aj na vaše zariadenie, to vás na ňu upozorní. Pokiaľ sa tak nestane, stačí vojsť do nastavení a vyhľadať aktualizáciu ručne. Ako vždy, odporúčame mať batériu dostatočne nabitú. Pokročilejší používatelia môžu aktualizáciu nainštalovať aj ručne. Potrebný firmvér je možné stiahnuť tu.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Poznáme pravdepodobnú cenu a dostupnosť skladacieho smartfónu Samsung
Náš tip
Samsung Galaxy S9 a S9+ prichádzajú v novej farbe
Náš tip
Čipset Exynos 9820 pre Samsung Galaxy S10 oficiálne predstavený

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
15.11.2018
Zdroj: sammobile.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+