MojAndroid

Najväčšia kauza spoločnosti Samsung bude mať, zdá sa, šťastný koniec. Nebezpečné zariadenia Note 7 Samsung začal zvolávať a ich majiteľom zadarmo ponúkne nový, nezávadný kus. Dátum distribúcie nových Note 7-čiek sa v rôznych krajinách líši a pre Európu bol stanovený na začiatok novembra.

Očakávame, že všetky nové Note 7 budú budú dostupné vo všetkých krajinách do konca novembra…ešte pred ukončením štvrtého kvartálu. – David Lowes, riaditeľ marketingu, Samsung, Európa

Samsung tiež prezradil, že najviac potenciálne nebezpečných kusov Note 7 sa predalo na 3 veľkých trhoch – vo Veľkej Británii, Nemecku a Francúzsku. Celkovo Samsung plánuje vymeniť viac ako 2,5 milióna kusov Note 7-čiek, a to po celom svete. Kauzu budeme aj naďalej sledovať a budeme vás informovať o najdôležitejších novinkách.

Náš tip
Samsung zverejnil nástroj na kontrolu IMEI, upozorní vás na nebezpečný Note 7

Zdroj: AndroidAuthority

24.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+