MojAndroid

Práve dnes sme sa dočkali predstavenia štvrtej generácie obľúbeného tabletofónu Samsung Galaxy Note 4, ktorého podstatnou súčasťou je opäť dotykové pero S Pen. Tohto roku si však Samsung pripravil tiež kvalitnú alternatívu pre používateľov, ktorí chcú mať pocit, že v ruke držia skutočné pero.

samsung-mont-blanc

Samsung totiž uzavrel partnerstvo s renomovaným výrobcom luxusných pier Mont Blanc, ktorý pre kórejskú spoločnosť bude vyrábať dva špeciálne stylusy na využitie s Galaxy Note 4. Ich označenia sú „Pix“ a „e-StarWalker“, majú telo ako klasické perá a použiť sa dajú s akýmkoľvek tabletom alebo smartfónom Note. Spoločnosť ich nazýva digitálne píšuce zariadenia a budú zrejme určené pre náročných zákazníkov. Ich cenu zatiaľ nepoznáme, určite však nebude nízka.

Zdroj: engadget.com

3.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+