MojAndroid

Samsungu sa v poslednom čase veľmi dobre darí skrývať svoje vlajkové lode pred očami zvedavých médií a to platí aj o pripravovanom tabletofóne Samsung Galaxy Note 4, ktorý má byť predstavený 3. septembra na veľtrhu IFA 2014 v Berlíne. Najnovšie uniknuté fotografie však porušujú všetky vnútorné pravidlá spoločnosti a ukazujú nám novinku z prednej aj zadnej strany.

Galaxy Note 4 by sme mohli podľa snímkov prirovnať k minuloročnému Galaxy Note 3 s dávkou taktiež ešte len pripravovaného Galaxy Alpha. Medzi najvýraznejšie zmeny môžeme považovať rám smartfónu, ktorý vyzerá byť vyrobený z kovu. Zadná strana smartfónu sa môže pochváliť zmenou dizajnu krytu. Zdá sa, že Samsung si ponechá dizajn tzv. falošnej kože, no odpustil si prešitie po krajoch a mierne upravil vzor. Na spodnej časti nájdeme port micro USB 3.0 a reproduktor, zatiaľ čo v zadu pribudol snímač srdcového tepu.

Hoci sa fotografie zdajú byť realistické, neznamená to, že sa jedná o konečný dizajn budúcej vlajkovej lode Samsungu. V každom prípade nebude trvať dlho, než zistíme, či sú snímky pravdivé alebo nie. Zaujal by vás takýto nástupca z rádu Galaxy Note ?

Náš tip
Samsung rozposiela pozvánky na predstavenie Galaxy Note 4

galaxy note 4a galaxy note 4

Galaxy Note 4 by mal podľa únikov obsahovať 5,7 palcový OLED displej s QHD (2560×1440 px) rozlíšením. Špekulácie hovoria aj o zakrivenom displeji, no na fotografiách nič také nevidíme. Galaxy Note 4 by mal byť vybavený čipom Exynos 5433 alebo Snapdragon 805, 3 GB pamäte RAM a 16 MPx fotoaparátom so senzorom Sony IMX240.

Zdroj: gsmarena

11.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+