MojAndroid

Medzi najočakávanejšie zariadenia tohtoročného veľtrhu IFA 2013 patrí jednoznačne ďalšia generácia tabletofónu Samsung Galaxy Note III a očakávaný fotomobil Sony Xperia Z1, tiež známy pod označením “Honami”. Ako to býva zvykom, úniky informácií sa stupňujú tesne pred predstavením a tentokrát sa nám naskytol pohľad na údajné dátumy spustenia predaja obchod zariadení.

Galaxy Note 3 Xperia Z1

Portálu Engadget sa podarilo získať interné dokumenty od údajného zamestnanca anglického mobilného operátora Three, ktoré ukazujú, kedy bude operátor predávať túto dvojicu smartfónov – Galaxy Note III bude uvedený 16. septembra, zatiaľ čo Xperia Z1 ho bude následovať o pár dní, 24. septembra. Samozrejme, nemôžeme tvrdiť, že práve spomínaný operátor bude prvou spoločnosťou, ktorá uvedenie tieto produkty do svojej ponuky. Informácia nám však prezrádza, že novinky od Samsungu a Sony sa dostanú do predaja ešte v mesiaci predstavenia.

Náš tip
Predný panel Galaxy Note III porovnaný s Galaxy Note II

Zdroj: engadget

31.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+