MojAndroid

Už viac ako 2 roky starý Samsung Galaxy Note 2 dostal vďaka novej ROM funkcie z tohtoročnej vlajkovej lode tabletofónov Note 4. Tím vývojárov Electron sprístupnil ROM, ktorá je založená na firmvéri tohtoročného modelu, vďaka čomu sa môžu majitelia Note 2 radovať napríklad podpory Režimu extrémneho šetrenia batérie či novšieho menu Bezdotykového príkazu. ROM nazývaná Ditto Note 4 (DN4) prináša tiež nové používateľské prostredie z Note 4 a taktiež aplikácie, ktoré sú štandardne predinštalované na Note 4.

Aj napriek všetkým novým funkciám sa zdá, že Note 2 si s nimi poradí veľmi dobre a výkonu má stále dostatok. Nefunguje len niekoľko drobností ako napríklad FM rádio a problémy robí v niektorých prípadoch aj Bluetooth či uzamykacia obrazovka. Jedinou skutočnou prekážkou na inštaláciu ROM je nutnosť disponovať rootnutým zariadením s custom recovery, ako je napríklad TWRP. Ak to ale pre vás nie je žiadny problém, tak potom si môžete ROM nahrať práve teraz, a to prostredníctvom odkazov a bližších informácií, ktoré nájdete na XDA developers.

https://www.youtube.com/watch?v=V3RPWVuDWUA

3.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+