MojAndroid

Februárové predstavenie prvého skladacieho smartfónu Samsungu Galaxy Fold jednoznačne navnadilo média a verejnosť na novú vlnu mobilných zariadení. Ohlasy recenzentov testujúcich prototypy tohto zariadenia nadšenie rýchlo schladili. U veľkej časti prototypov totiž dochádzalo k deformácii ohybného displeja, keď recenzenti odstránili jeho ochrannú vrstvu. Omylom ju považovali za obyčajnú fóliu. Samsung v reakcii na to stiahol všetky prototypy z trhu a odložil aprílové vydanie Galaxy Fold. Pred časom sa síce objavili správy, že už problém s displejom vyriešil, ale napriek tomu došlo k ďalšiemu odsunutiu. Najnovšie informácie ale potvrdzujú, že zariadenie by už mohlo ísť do predaja.

Podľa serveru TechCrunch, prehlásil viceprezident spoločnosti Samsung, Kim Seong-cheol, že väčšina problémov s displejom bola odstránená a Galaxy Fold je pripravený prísť na trh. Nešpecifikoval ako problém s displejom vyriešili, ale je pravdepodobné, že ochranná vrstva bola upevnená na displej. Tak, aby nelákala používateľov odstrániť ju. Cena Samsungu Galaxy Fold je stanovená na približne 2000 dolárov a spoločnosť si nemôže dovoliť, aby s tak drahým zariadením mali zákazníci ihneď po kúpe akékoľvek hardvérové problémy.

Náš tip
RECENZIA Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019): Pre nenáročných pracantov
22.6.2019
Zdroj: GizmoChina

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+