MojAndroid

Portál SamMobile hlási dostupnosť aktualizácie pre dvojicu bezdrôtových slúchadiel značky Samsung. Firmvérový update dostávajú Samsung Galaxy Buds Pro a Buds2. Juhokórejský gigant teda dbá na majiteľov starších slúchadiel aj po predstavení najnovšieho modelu Samsung Galaxy Buds2 Pro.

Samsung Galaxy Buds Pro a Galaxy Buds2 dostávajú update na zlepšenie stability

Najnovší firmvér pre bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds Pro je známy ako R190XXU0AVF1, zatiaľ čo najnovší softvér pre Galaxy Buds2 nesie označenie R177XXU0AVF1. Samsung v zozname zmien uvádza, že zlepšená bola stabilita a spoľahlivosť. Balíček s aktualizáciou má 2,33 MB v prípade Galaxy Buds Pro a 3,01 MB v prípade Galaxy Buds 2.

Jednoznačne si tak update môžete stiahnuť aj cez obmedzenejšie mobilné dátové pripojenie. Aktualizácia bola vypustená pre používateľov z celého sveta a pravdepodobne si ju môžete stiahnuť a nainštalovať aj vy. Pokiaľ ste ju už dostali, môžete nám o tom dať vedieť v diskusii pod článkom.

Náš tip
Samsung práve aktualizoval 5 a 6 rokov staré vlajkové lode
24.8.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+