MojAndroid

Pred nedávnom sme vás informovali o pripravovanej aktualizácii vybraných Samsung zariadení na Android 4.1 Jelly Bean, medzi ktorými bol aj populárny Galaxy Ace 2. Tento zostal od svojho vydania na starej verzii Ginderbread a mnohí používatelia sú už netrpezliví a čakajú na novšiu verziu. Hoci by sa aktualizácia pre tento model mala objaviť až 22. apríla, nedávno bola na portáli Sammobile zverejnená uniknutá oficiálna Jelly Bean ROM pre Galaxy Ace 2.

Galaxy Ace 2 Jelly Bean ROM

Odkaz na stiahnutie romky nájdete pod článkom, no treba myslieť na to, že nejde o finálnu verziu, ktorá je určená pre širokú verejnosť. Systém môže byť nestabilný a niektoré aplikácie budú padať. Aj napriek tomu sme sa ju rozhodli vyskúšali na našom redakčnom Galaxy Ace 2 a zatiaľ všetko funguje tak ako má. Niektorí používatelia hlásili problémy s aplikáciou pre odosielanie SMS správ a Galériou, no v našom prípade pracovali bez problémov. V prípade, že objavíme nejakú chybu, budeme vás určite informovať aktualizáciou článku.

Samsung Galaxy Ace aktualizácia Android Jelly Bean1 Samsung Galaxy Ace aktualizácia Android Jelly Bean1 Samsung Galaxy Ace aktualizácia Android Jelly Bean1

Návod na nahranie testovacej ROM pomocou programu ODIN nájdete v článku: Samsung: Manuálne nahranie oficiálnej ROM cez ODIN [NÁVOD]. Nezabúdajte, že portál MojAndroid.sk nezodpovedá za žiadne problémy, ktoré sa môžu objaviť nahraním tohto firmvéru.

—> ROM stiahnete kliknutím na tento odkaz <—

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
26.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+