MojAndroid

Máme dobré správy pre fanúšikov Samsungu. Juhokórejská spoločnosť sa rozhodla aktualizovať smartfón strednej triedy, Samsung Galaxy A5 2017 na najnovší Android Oreo. Podľa oficiálneho vyjadrenia Samsungu, niektoré z modelov už aktualizáciu dostali a nejedná sa o žiadnu beta verziu, ale o plnohodnotný operačný systém.

Náš tip
Samsung Galaxy A5 2017: Nová definícia strednej triedy | RECENZIA

Aktualizácia má 1,3 GB, takže pokiaľ nemáte veľký dátový balík, odporúčame na jej stiahnutie využiť WiFi pripojenie. Je potvrdené, že v Európe sa dostala najskôr na rumunské zariadenia. V najbližších dňoch môžeme očakávať aktualizáciu pre Samsungy Galaxy A5 2017 aj v ostatných európskych krajinách.

Čo môžete očakávať?

Okrem spomínaného Androidu 8.0 Oreo, používatelia, ktorí aktualizujú, dostanú aj nové Samsung Experience 9.0 a aj aprílový bezpečnostný patch. Ak sa rozhodnete aktualizovať, odporúčame urobiť si zálohu dôležitých dát, ktoré v smartfóne máte a neradi by ste o ne prišli. O možnosti kompletného zálohovania Samsung Galaxy smartfónov sme vás informovali v tomto článku.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
10.5.2018
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+