MojAndroid

Z času na čas sa v obchode Play objaví prepracovaný herný titul, ktorý je známy z iných platforiem. Vývojári často strávia niekoľko mesiacov prepracovaním hry do podoby, ktorá je pirateľná pre zariadenia s dotykovou obrazovkou. Čím dlhšie im to ale trvá, tým väčšia je pravdepodobnosť, že výsledok bude skutočne skvelý. Tak je to aj v prípade skvelého titulu Gabriel Knight: Sins Of Fathers. Táto populárna adventúra sa teraz objavila v obchode Play a je k dispozícii pre všetkých.

Gabriel Knight (1)

V hre sa ocitnete v roli knihovníka Gabriela Knighta, ktorý rieši sériu vrážd v New Orelans. Ide o klasickú adventúru, kde musíte dokonale preskúmať každé prostredie. Hra bola prvýkrát zverejnená v roku 1993 ako 2D adventúra, no vlani bola do detailov prepracovaná spolu s 3D grafikou a vylepšeným zvukom. Na počítačoch si táto verzia hry získala veľa fanúšikov a hoci titul neponúka takú grafiku, ako niektoré moderné hry, oproti pôvodnej verzii ide o výrazné zlepšenie, ktoré si navyše zachovalo mnohé pozitívne prvky z originálnej hry.

Titul Gabriel Knight: Sins Of Fathers je v obchode Play dostupný zadarmo, no v tejto verzii si môžete zahrať iba prvé dva dni z celej hry. Za druhú, tretiu a štvrtú časť si ale budete musieť pár eur priplatiť, no keďže počítačová verzia v obchode Steam stojí 20 USD, takto môžete veľkú časť tejto sumy ušetriť, hru mať dostupnú na svojom mobilnom zariadení a prežiť tak celý napínavý príbeh. Hra ale nie je vhodná pre mladistvých, keďže v obchode Play je hra určená pre užívateľov starých 16 a viac rokov.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

24.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+