MojAndroid

Šnúra narodeninových osláv FunFónu vrcholí. Po tom, ako predstavil narodeninovú ponuku Centofka, ktorú si na sociálnej sieti vyskladali samotní zákazníci, prichádza operátor s ďalším zábavným prekvapením. Zákazníkom a fanúšikom prináša vianočný darček – online hru Záhada vianočného Kingdomu. A keďže päť rokov operátor spolupracoval so svojimi zákazníkmi skutočne intenzívne, obzrel sa v súvislosti s jubileom dozadu a v rámci bilancovania zhrnul svoje najdôležitejšie míľniky a úspechy.

Sociálne siete a online prostredie sú už tradičným miestom, kde zábavný operátor interaktívne komunikuje so svojimi zákazníkmi a fanúšikmi. Naposledy si mohli napríklad vyskladať pomocou lajkov, komentárov a zdieľaní príspevku na Facebooku narodeninový darček. Následne si ho mohli ako Centofku aktivovať všetci zákazníci FunFónu s profilom FunFón Férofka v podobe volaní, SMS a MMS za bezkonkurenčný 1 cent. A s prekvapeniami operátor pokračuje aj na Vianoce. „Aj počas Vianoc chceme našim zákazníkom a fanúšikom prinášať pravidelné dávky zábavy tam, kde je to pre nich prirodzené. Pripravili sme pre nich jedinečnú online hru, v ktorej musia pátrať po Záhade vianočného Kingdomu, vyriešiť Pištove úlohy a vyhrávať skvelé ceny,“ prezrádza brand manažérka FunFónu Ivana Nichtová.

Vianocna_hra_FunFon2

Sú skutočne Vianoce v Kingdome ohrozené? Prečo tam miznú vianočné ozdoby, kto ukradol stromček, či odkiaľ vychádzajú zvláštne zvuky? Po tom všetkom môžu pátrať zákazníci i fanúšikovia FunFónu. Jednoduchá online hra na webe www.ohrozonevianoce.sk pozostáva zo siedmich záhadných situácií, ktorých riešenie nájdu hráči v podobe indícií na svojej facebookovej stránke, webovej stránke FunFónu a najnovšie – aj na Instagrame s profilom @funfonsk, ktorý FunFón ako nový komunikačný prostriedok predstavil len minulý týždeň. Hráči sa po prekonaní jednotlivých levelov môžu tešiť na štandardne zábavné výhry i seriózne mobilné telefóny. Hra prebieha do 15.1.2016 a víťazi hlavných cien budú vyžrebovaní 18.1.2016.

Zdroj: tlačová správa

16.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+