MojAndroid

Sto ľudí, sto chutí. Individualisti si odteraz budú môcť nakombinovať balíky služieb so všetkým, na čo majú chuť. FunFón prichádza s novou ponukou balíka, ktorý si môžu vyskladať podľa vlastnej potrebyNová ponuka reflektuje na individuálne potreby zákazníkov. Tí si môžu obsah prispôsobiť svojim telekomunikačným potrebám a nebudú platiť za nič, čo nevyužívajú.

Náš tip
Porovnanie dostupných dátových paušálov slovenských operátorov [03/2018]

Ako SMART balík funguje?

Zákazník si najskôr vyberie cenovú úroveň balíka – Smart balík 8 €, Smart balík 12 € alebo Smart balík 20 €. Následne si nakombinujú svoje preferované položky – minúty, správy (SMS a MMS) a dáta.

Kombinovať sa môžu 3 položky – minúty, správy (SMS/MMS) a dáta, pričom jedna položka môže byť použitá aj viackrát, a to v súlade s týmito vzorcami:

100 min = 2 eurá / 30 dní (na Slovensku a v EU)

100 správ= 2 eurá / 30 dní (na Slovensku a v EU)

1 GB = 2 eurá / 30 dní (na Slovensku a v EU)

Keďže ponuka je bez viazanosti, FunFónisti si budú môcť obsah Smart balíka meniť a podľa aktuálnej situácie a potreby využívať tie-ktoré položky. Po vyskladaní balíka sa zvolený balík automaticky predĺži každých 30 dní. Noví zákazníci si FunFón kartu môžu objednať cez e-shop na stránke www.funfon.sk alebo sa zastaviť v ktorejkoľvek predajni Orangeu.

Výhody SMART balík

1) Flexibilná ponuka, ktorá umožňuje vyskladať si obsah balíka podľa toho, či viac dátujete alebo voláte.

2) Spoľahlivá 4G sieť od Orangeu.

3) Každých 30 dní môžete mať iný balík; podľa toho, čo práve potrebujete; zmeniť si ho môžete najneskôr 24 hodín pred termínom automatického predĺženia balíka.

4) Ak nepotrebujete obsah balíka meniť, automaticky sa vám na ďalšie 30-dňové obdobie platnosti balíka obnoví pôvodný balík – stačí disponovať potrebným kreditom na jeho obnovenie.

5) Čo nespotrebujete sa vám prenesie do ďalšieho 30-dňového obdobia platnosti balíka – minúty, správy aj dáta.

6! Svoj balík môžete kedykoľvek deaktivovať.

7) Balík máte bez záväzkov a bez strachu z vysokých faktúr.

8) A využijete ho aj v roamingu v EU.

Platnosť balíka je 30 dní, ak však zákazník prečerpá jeho obsah skôr, môže si jednorázovo dokúpiť 100 minút, 100 správ alebo 1 GB dát za 3 eurá. Ak zákazník takto navýšený obsah neminie, zvyšok sa prenesie do nového obdobia platnosti balíka. Ak si nevyberie možnosť dokúpenia minút, SMS/MMS alebo dát, využívanie služieb bude spoplatnené podľa aktuálneho cenníka operátora. Informácie o možnostiach aktivácie a podmienkach využívania SMART balíka sú dostupné na stránke www.funfon.sk.

4.4.2018
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+