MojAndroid

Virtuálny operátor FunFón, za ktorým stojí spoločnosť Orange, kompletne vynovil a zmenil svoju ponuku, ktorú teraz nazýva „megaférovou“. Nesie názov Férofka a jej základom je suma 7 centov, ktorú zákazník zaplatí za minútu volania do všetkých sietí, 1 sms alebo mms, alebo za 1 MB dát.

FunFón Férofka je predplatená karta, ktorá stojí 7 eur, pričom obsahuje kredit v rovnakej výške, službu CLIP, roaming a automaticky aktivovaný prístup na internet. Kredit je možné bez ďalšieho dobitia využívať po dobu 120 dní. Dobiť ho je možné sumou 3 alebo 5 eur, v tom prípade je platný nasledovných 30 dní. Ak si zákazník dobije kredit 7 alebo viac eurami, platný bude 120 dní. FunFón ponúka ku karte aj viacero balíkov s telefónom. Ich ceny sú však v porovnaní s e-shopmi predražené.

FunFón b

Internet v mobile je spoplatnený cenou 7 centov za megabajt, zákazníkov však za deň nezaplatí viac ako 40 centov. Rýchlosť pri prvých 200 MB v rámci kalendárneho dňa je 7,2 Mbit/s, po ich prečerpaní sa spomalí na 128 kbit/s až do konca kalendárneho dňa. V prípade potreby ďalších rýchlych dát sa v rámci služby Duplofka dá doobjednať cez sms ďalších 200 MB opäť za 40 centov. Pri prenesení čísla na FunFón však zákazník získa službu Polročná webofka, teda na 6 mesiacov 500 MB dát mesačne bezplatne. Po ich vyčerpaní sa rýchlosť takisto spomalí na 128 kbit/s. Novým benefitom u operátora sú volania vo vlastnej sieti po prvej minúte zadarmo, za celý hovor tak zákazník zaplatí len 7 centov. K dispozícii je aj služba MusicJet za cenu 5,90 eura za mesiac.

Funfón tabuľka

Nová ponuka, jej grafický štýl a spôsob komunikácie sú zamerané predovšetkým na mladých ľudí. FunFón sa netají, že chce svojou novou ponukou zlákať zákazníkov konkurencie. Pomôckou v tejto koncepcii má byť aj prenos čísla cez internet, vďaka čomu zákazník nemusí navštíviť predajňu. Viac informácií nájdete na stránke operátora.

Zdroj: funfon.sk

26.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+