MojAndroid

Aj FunFónisti si môžu užívať výhody  4G siete od Orangeu a to bez poplatku. Surfovať tak môžu maximálnou teoretickou rýchlosťou sťahovania dát až 150 Mbit/s a 50 Mbit/s odosielania dát. Pre prístup k ultra rýchlemu 4G internetu je potrebné vlastniť mobilné zariadenie podporujúce 4G sieť. Navyše sa nemusia báť vysokých účtov, aj keď chcú denno-denne surfovať na webe a byť nonstop online na sociálnych sieťach. Táto obľúbená mobilná služba mladých má pre svojich zákazníkov nový dátový balík 500fka, vďaka ktorému za 500 MB zaplatia 5 eurový mesačný poplatok. K  tomu im patrí neobmedzený a bezplatný prístup na sociálne siete. 

Komu nestačí ani 500 MB mesačne, môže si navýšiť objem dát o ďalších 500 MB a to 9-krát v rámci jedného mesiaca. Pritom prvé navýšenie o 500 MB stojí 3 eurá a každé ďalšie 1 euro. Vždy, keď zákazník vyčerpá 500 MB, môže si vybrať – surfovať ďalej do konca platnosti pôvodného balíka s rýchlosťou 128/128 kbps, alebo si dáta jednoducho navýšiť za zvýhodnený poplatok. 

Zákazníci FunFónu využívajú internet naozaj nadštandardne a najviac spomedzi zákazníkov predplatených kariet. Preto im vychádzame v ústrety a okrem 4G siete im prinášame aj  výhodný balík s 500 MB len za 5 € a surfovaním na sociálnych sieťach zdarma“ hovorí Ivana Nichtová, brand manažér značky FunFón. 

Dátové balíčky dostupné zákazníkom FunFónu:

  • Denná webofka – denný internet dostupný aj v 4G sieti, za ktorý zaplatia zákazníci najviac 40 centov za deň, je automaticky aktivovaný so službou FunFón Férovka.
  • 500fka – 500 MB dát dostupných aj v 4G sieti za 5 eur mesačne a surfovaním na sociálnych sieťach zdarma, s možnosťou navýšenia dát za zvýhodnený poplatok. Dátový balík 500fka si je potrebné doaktivovať zvlášť.

FunFónisti okrem novej dátovej ponuky môžu aj naďalej vyžívať všetky benefity, ktoré pre nich FunFón pripravil. To znamená, že za minútu hovoru do všetkých sietí na Slovensku, za SMS, či MMS, zaplatia bezkonkurenčných 7 centov. Rovnako tak im patria:

  • bezplatné volania po prvej minúte na FunFón čísla
  • úplne jednoduchý online prenos čísla cez webformulár a za to ďalší benefit: internet na polroka zadarmo
  • rýchla a stabilná mobilná dátová sieť od Orangeu (cez 3G a najnovšie už aj 4G)
  • lacnejšie medzinárodné hovory do EÚ, USA a Kanady  – 12 centov za minútu
  • pri FunFón Spojke aj vzájomné neobmedzené volania a správy až na 10 ďalších FunFón čísel na pol roka zadarmo

Zdroj: funfon

23.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+