MojAndroid

Najnovší prírastok z dielne výrobcu Fujitsu je tablet pod názvom Sylistic M350/CA2. Výrobok je cielený najmä na skupina biznismenov a podnikateľov.

Tablet sa vyznačuje rôznorodým použitím a uplatnením. Používateľ ho môže použiť ako mobilný predajný terminál, ako digitálny katalóg alebo ako telefón a čítačku kníh. Na obrazovke je možné požívať aj klávesnicu.

Podrobnosti o tomto tablete nie sú známe a je len niekoľko špecifikácii, ktoré by sa mohli priblížiť realite. Tablet by mal mať 7 palcovú uhlopriečku s rozlíšením displeja 1024 x 600 bodov. Jeho hmotnosť je 420 gramov a výdrž batérie sa udáva na úrovni 6,1 hodiny.

Fujitsu Stylistic M350/CA2 by mal byť k dispozícii od polovice februára pre japonský trh, otázka je, kedy by mohol doraziť do ostatného sveta/Európy.

Vyjadrenie spoločnosti Fujitsu vám prinášame v originálnom znení na ďalšej strane.

Zdroj, foto: Phandroid.com

6.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+