MojAndroid

Fujifilm predstavil druhú generáciu svojej prenosnej tlačiarne Instax Share SP-2. Tá oproti svojmu predchodcovi, predstavenému ešte v roku 2014, prináša niekoľko noviniek. Nový model má byť rýchlejší, spoľahlivejší a ponúknuť má tiež viac nastavení a možností.

Ak nie ste oboznámení s tlačiarňou Instax Share, mali by ste vedieť, že ide o prenosnú tlačiareň využívajúcu fotopapier Instax Mini s rozmermi 5×7,5 cm. Určená je predovšetkým na použitie so smartfónom, z ktorého dokáže vytlačiť aj zábery z populárnych sociálnych sietí Instagram a Facebook. Z nich dokáže dokonca do fotografie vložiť aj počet lajkov, ktoré ste na fotografií obdržali, či to, kde boli vytvorené.

SP-2_G_01_print_front.0

 

Nový Instax Share SP-2 oproti predchodcovi tlačí rýchlejšie (10 sekúnd namiesto 16), pričom nastaviť môžete aj jas, kontrast, saturáciu, či použiť niektorý z filtrov, ktoré ponúka aplikácia od Fujifilmu. Tá dokáže vytvárať a tlačiť aj koláže.

Nová generácia prenosnej tlačiarne pôjde do predaja v júli v striebornej a zlatej farbe, pričom predávať sa bude za rovnakú cenu ako predchodca, a teda 199$. Balíček 20-tich fotopapierov bude predávaný samostatne za cenu 19,95$.

Zdroj: verge

27.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+