MojAndroid

Fuelio je populárna Android aplikácia patriaca spoločnosti Sygic, ktorá slúži na sledovanie prejdených vzdialeností, spotreby paliva a nákladov na palivo. Pomocou tejto aplikácie môžete sledovať výdavky na vozidlo, jednotlivé tankovania, spotrebu paliva, prejdenú vzdialenosť vozidla, náklady na palivo či ceny paliva, rôzne služby ako parkovanie alebo umývanie auta a ušetriť peniaze. Teraz prináša novú funkciu Trip Log respektíve Záznam o ceste.

S funkciou Záznam o ceste budete môcť zaznamenávať všetky svoje výjazdy a získate tak ešte lepší prehľad o svojich výdavkoch. 

Zo strany našich používateľov to bola najžiadanejšia funkcia a je ideálna pre všetkých vodičov, ktorí si potrebujú zaznamenávať počet najazdených kilometrov. Môžu to byť nezávislí pracovníci, majitelia malých spoločností, taxikári alebo len nadšenci ako ja – ktorí chcú vedieť, koľko toho najazdili a koľko ich to stálo.

Adrian Kajda, tvorca aplikácie Fuelio

Záznam o ceste do aplikácie Fuelio 7.4 zároveň pridáva ďalšiu inteligentnú funkciu – automatické spustenie. Tá vám umožní spárovať aplikáciu s akýmkoľvek Bluetooth zariadením vo vozidle a po pripojení aplikácia automaticky spustí zaznamenávanie. Po zastavení vozidla a odpojení aplikácie sa monitorovanie automaticky ukončí a uloží. Všetky súbory sa ukladajú vo formáte GPX, takže ich budete môcť zdieľať a importovať do ďalších aplikácií. Takisto budete môcť zo všetkých jázd vytvárať prehľady, exportovať ich do súboru vo formáte CSV a odosielať svojmu zamestnávateľovi e-mailom, prípadne ich použiť na vypočítanie odpočtu dane. Prehľady si môžete upraviť tak, aby zahŕňali požadované dátumy a kategórie.

Čo je veľmi zaujímavé a čo robí túto funkciu takou zábavnou, je skutočnosť, že vám poskytuje prehľad o skutočných nákladoch na každodenné cesty – dochádzanie do práce, vyzdvihnutie detí zo škôlky alebo víkendové nákupy.

Adrian Kajda, tvorca aplikácie Fuelio

Fuelio je k dispozícii bezplatne v 45 jazykoch v obchode Google Play.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

11.12.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+