MojAndroid

Freelo má k dispozícii aplikáciu pre iOS aj Android. Tá uľahčí používanie hlavne v teréne, keď k dispozícii nemáte počítač. Svoje úlohy tak jednoducho vybavíte pomocou svojho smartfónu alebo tabletu hocikde na cestách.

Čo aplikácia vie?

  • všetko, čo hlavná webová verzia
  • aplikácia zobrazuje notifikácie s náhľadom v notifikačnom centre, treba ich ale povoliť vo vašom zariadení
  • k úlohám je možné priradiť fotografie
  • novú úlohu pridáte jednoducho kdekoľvek v aplikácii kliknutím na “+” v dolnom menu
Náš tip
Google predstavuje vlastnú „to-do“ aplikáciu Úlohy Google

Mnoho používateľov sa pýta aj na offline režim. Ten aplikácia nepodporuje. S úlohami sa v priebehu času môže udiať mnoho vecí a vývojári chcú predísť prekvapivým situáciám, ktoré môžu nastať po následnej synchronizácii.

Freelo je česká aplikácia pre tímovú komunikáciu nad úlohami. Môžete pozvať svoj tím alebo klientov, rozdeliť im prácu a sledovať, ako postupujú. Freelo nahradí neprehľadné e-mailové konverzácie. Zjednotí internú i klientsku komunikáciu. Eliminuje stav, keď ľavá ruka nevie, čo robí pravá. Zaistí prehľad nad finančnou stránkou projektu.

Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

4.7.2018
Zdroj: freelo.cz

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+