MojAndroid

Aplikácia lokalizačnej sociálnej siete Foursquare dostala novú aktualizáciu, ktorá prináša prepracované používateľské prostredie v štýle Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich. Okrem nového vzhľadu boli pridané aj niektoré nové funkcie, ktoré ešte viac zjednodušia a zatraktívnia check-in na miestach, ktoré navštívite. Pridaná bola nová záložka “Friends”, v ktorej nájdete fotografie, tipy a miesta, ktoré navštívili vaši priatelia – Foursquare teraz podporuje aj komentovanie a “likovanie” príspevkov. Check-in je teraz aj vďaka novej ikone v pravom hornom rohu ešte rýchlejší a jednoduchší.

V záložke “Explore” sa môžete inšpirovať miestami vo vašom okolí, ktoré navštívili vaši Foursquare priatelia. Jednotlivé návrhy sú založené na vašich predchádzajúcich check-inoch – teda na tom, aké miesta ste navštívili v minulosti. V záložke Explore  môžete prehľádávať miesta aj podľa kategórií. Ak hľadáte niečo konkrétne, napríklad Free WiFi zónu, Foursquare zobrazí miesta kde ste sa vy, vaši priatelia alebo ľudia s podobnými záujmami prihlásili.

Tieto a ďalšie novinky nájdete v novej aplikácii Foursquare vo verzii 5.0, ktorú stiahnete z Google Play zadarmo.

Foursquare
foursquare
Verzia 2012.06.07 (7. 6. 2012)
Veľkosť 6,0 MB
2.1+

Zadarmo
8.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+