MojAndroid

Naša FOTOmánia je tu pre vás už pomerne dlho. Za ten čas ste sem pridali tisíce fotografií, ktoré dokazujú, že aj so smartfónom je možné robiť fantastické zábery. Teraz sme pre vás pripravili v rámci FOTOmánie novinku, ktorá vám umožní podeliť sa aj o ďalšie informácie zo svojho smartfónu.

Nové sekcia Moja výdrž a Moja téma

Až doteraz ste do FOTOmánie pridávali iba obrázky, ktoré ste zhotovili s fotoaparátom na vašom smartfóne. Teraz môžete pridávať aj screenshoty – konkrétne snímky obrazovky s výdržou vašej batérie a témou vašej domovskej obrazovky.

 

Presne tieto typy obrázkov môžete pridávať do FOTOmánie. Postup je pritom veľmi jednoduchý – stačí si otvoriť stránku FOTOmánie presne tak, ako keď pridávate klasickú fotografiu. Akurát v tomto prípade vyberiete dve špecifické kategórie. Ak sa chcete podeliť o screenshot domovskej obrazovky, vyberte kategóriu Moja téma. V popise potom nezabudnite uviesť napríklad odkiaľ máte pozadie, aký balíček ikon používate, prípadne aký widget máte domovskej obrazovke.

Druhou možnosťou je screenshot vašej výdrže batérie od posledného nabitia. Podaril sa vám nejaký maratónsky úspech a vydržal vám telefón napríklad 10 hodín? Pochváľte sa vo FOTOmánii v sekcii Moja výdrž. V popise sa nezabudnite pochváliť, ako sa vám tento úspech podaril.

Špeciálne časti seriálu FOTOmánia

Každú nedeľu pritom na našom webe nájdete výber fotografií zo seriálu FOTOmánia. V prípade týchto dvoch nových kategórií budeme postupovať podobne. V momente ako sa nazbiera dostatočné množstvo screenshotov vašich domovských obrazoviek alebo výdrže batérie, pripravíme špeciálnu časť seriálu FOTOmánia, kde vyberieme iba vaše screenshoty. Zatiaľ môžete novinku testovať a v komentároch nám dať vedieť, ako sa vám funkcia páči a či vám všetko funguje tak, ako má.

15.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+