MojAndroid

Najväčší predajca Android zariadení nespí na vavrínoch a pre svojich skalných fanúšikov si pripravuje zaujímavé novinky. V uniknutej správe, ktorú zverejnil zahraničný portál VentureBeat, sa na záberoch objavujú nové bezdrôtové slúchadlá spoločnosti Samsung označené ako Gear IconX a vedľa nich je vidieť aj druhú generáciu populárneho náramku Gear Fit 2. Ak budú zariadenia reálne vyzerať tak, ako na uniknutých záberoch, tak sa rozhodne máme na čo tešiť!

gear-930x464

Samsung Gear Fit 2 by mal priniesť veľmi podobný dizajn ako jeho predchodca s tým rozdielom, že displej bude väčší. Stále však pôjde o zahnutú AMOLED jednotku, ktorá by však v tomto prípade mala byť doplnená o samostatný GPS modul, čo znamená, že by sme pri fitness aktivitách mohli nechať mobil konečne doma.

Náš tip
Freedom Earbuds sú skutočne bezdrôtové slúchadlá do uší

Viac nás však zaujali bezdrôtové slúchadlá Gear IconX, ktoré neponúkajú žiadne káble a komunikujú so zariadením, aj medzi sebou, výlučne bezdrôtovo. Podľa prvotných informácií by slúchadlá mali ponúknuť aj vstavaný prehrávač hudby s kapacitou 4 GB, pričom aj v prípade týchto slúchadiel sa môžeme baviť o sledovaní fitness aktivít. Podľa všetkého by mali byť schopné prinajmenšom merať počet prejdených krokov. Najlepšie na slúchadlách IconX je, že sú odolné voči prachu a vode, plus sa nabíjajú bezdrôtovo. Zatiaľ nevieme, kedy a za koľko sa toto príslušenstvo bude predávať, no už teraz sa tešíme na okamih, keď tieto zariadenia budeme môcť otestovať.

27.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+