MojAndroid

Posledný novembrový deň sme sa stretli na šiestej Telekom Android Roadshow 2013 v Nitre. Skvelá zábava, výborné publikum a zaujímavé prednášky. 10 stánkov, kde si návštevníci mohli vyskúšať nové smartfóny, tablety, príslušenstov a aplikácie. A ako bonus poslednej akcie v tomto roku boli určite  4G internet od Telekomu, Google Glass a Android KitKat pre všetkých návštevníkov :-) Pozrite si fotogalériu, ako sme sa zabavili na Android Roadshow.

Ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí nás prišli pozrieť do Nitry. A poďakovanie patrí aj našim partnerom: Asus, Belkin, Creative, Google Glass, HTC, Intel, Prestigio a GSmart, Sony, Samsung, Tatra banka, Telekom. Pozdravuje vás redakcia MojAndroid.sk, ktorá pripravila Android KitKat pre všetkých :-)

5.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+