MojAndroid

Sobota 15.jún, hotel Double Tree by Hilton, Bratislava. Starí a mladí, dopelí a deti, muži a ženy. Jedna vec bola však spoločná pre všetkých – obľúbili si operačný systém Android. Je desať hodín, začína sa Telekom Android Roadshow v Bratislave.

SONY

Po úvodnom vystúpení a otvorení akcie začala prvá prezentácia spoločnosti SONY. Dušan Kmetyo podrobne predstavil funkcie a vlastnosti toho najlepšieho od SONY – smartfón Xperia Z a Xperia tablet Z. Tieto zariadenia si mohli návštevníci vyskúšať aj priamo na stánku. Nechýbala ani veľká váza plná vody, do ktorej sa obe zariadenia ponárali. Funkcia vodeodolnosti si mohli vsetci návštevníci vyskúšať na vlastné oči, zariadenia to opäť úspešne prežili.

TATRA BANKA a VIAMO

Prezentácia od Tatra banky mala špeciálny nádych – po peniazoch. Pamela Babuščáková z Tatra banky a Adam Marek zo spoločnosti VIAMO predstavili novú službu Tatra banka VIAMO. Služba, ktorá vám uľahčí život pri posielaní peňazí svojim známym a kamarátom. Stačí poznať len ich mobilné číslo. O tom, ako to celé jednoducho funguje sa mohli presvedčiť aj samotný účastníci – tí aktívnejší dokonca odchádzali s jedným eurom. Pripravená bola aj chill-out zóna s tuly-vakmi.

SAMSUNG

Samsung nenechal nič na náhodu a tiež si pripravil zaujímavé novinky. Počas prezentácie Marek Pažický predstavil horúce novinky Samsung Galaxy S4, Galaxy S4 mini a Galaxy S4 Active. Na stánku boli k dispozícii okrem eS-štvorky aj zariadenia Note 8.0, Galaxy Mega, Note 2 a ďalšie zaujímavé príslušenstvo.

HTC

Po obede vystúpil na pódiu Martin Fidluš, ktorý detailne predstavil všetky funkcie HTC One. Na konci prezentácie čakalo na majiteľov tejto značky milé prekvapenia. HTC svojim fanúšikom darovala navigáciu Sygic – dostali ju všetci aktuálny majitelia, ktorý sa preukázali smartfónom od HTC.

ASUS

Asus si na záver pripravil opäť aktuálne novinky, ktoré len pred nedávnom odhalil na výstave Computex 2013. Niektoré z prezentovaných noviniek – ASUS MeMo Pad HD 7, Transformer Book Trio, Asus FonePad Note – sa  čoskoro objaví aj na našom trhu. Na stánku ASUS bol k dispozícii Fonepad, MeMo Pad 7 a aj prvá verzia obľúbeného tabletu Nexus 7.

Prestigio

Na akcii nechýbal ani stánok spoločnosti Prestigio. Vyskúšať si mohli dva produkty – Intel smartfón Prestigio Multiphone PAP5430 a nový tablet Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G.

Redakcia MojAndroid.sk

Na akcii sme samozrejme nechýbali ani my, stretnúť ste mohli väčšiu časť našej redakcie priamo pri našom stánku.

 

Súťaže a ceny

Registrácia na akciu prebiehala pomocou systému sli.do, kde sa všetci prítomní účastníci prihlásili. Cez svoj smartfón sa však aktívne zapájali aj do diskusie, či tweetovali svoje postrehy a dojmy z akcie cez hashtag #AndroidRoadshow. Zo všetkých zúčastnených sme počas celého programu vyžrebovali výhercov viac ako 20-tich cien: ASUS Fonepad, Sony Xperia E, HTC Desire X, Samsung Galaxy S4, 10x navigácie Sygic, 3x hosting od Websupport.sk, 3x kniha Svetová vojna Z a 2x lístky do kina od Barracuda Movie. Všetkým ešte raz srdečne blahoželáme.

 

Pokračujeme v septembri

V Bratislave sa ukončila prvá polovica stretnutí Telekom Android Roadshow 2013, okrem hlavného mesta sme navštívili aj mestá Košice, Žilina. Cez letné prázdniny si oddýchneme, no v septembri sme tu opäť. Ďalšia Android Roadshow pokračuje v sobotu 21.septembra v Prešove. Všetky detaily a program zverejníme mesiac pred akciou, určite sa máte na čo tešiť.

19.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+