MojAndroid

Nový fotoaparát Samsung NX3000 je najnovším prírastkom do oceňovaného radu kompaktných fotoaparátov NX spoločnosti Samsung. Prémiový fotoaparát NX3000 ponúka výborné technické parametre ukryté v tele fotoaparátu v retro štýle a je ideálnou voľbou pre fotografických nadšencov, ktorí požadujú štýlový prístroj poskytujúci ostré a kvalitné snímky, s ktorým sa jednoducho pracuje a ktorý dokáže zachytiť životné okamihy v jemnom detaile. NX3000 je vybavený výkonným obrazovým snímačom APS-C CMOS s rozlíšením 20,3 Mpx, uzávierkou s rýchlosťou 1/4000 a umožňuje kontinuálne snímať päť snímok za sekundu, takže používateľom kedykoľvek a kdekoľvek zaručí krásne a ostré fotografie.

Samsung NX3000 sa zameriava aj na fenomén „selfie“ a je pre tieto účely vybavený pohodlným 3-palcovým otočným displejom a funkciou Wink Shot. Jednoduchým preklopením displeja, nastavením tváre do záberu a žmurknutím si používatelia môžu jednoducho a bez problémov urobiť „selfie“, teda vlastnú fotografiu. Ako sa už stalo štandardom u všetkých nedávno na trh uvedených fotoaparátov SMART, aj model NX3000 je vybavený praktickou funkciou Tag&Go umožňujúcou bezproblémové zdieľanie fotografií prostredníctvom Wi-Fi a NFC konektivity. Tag&Go umožňuje používateľom využívať pokročilé funkcie využívajúce konektivitu, medzi ktoré patria: Photo Beam, Remote Viewfinder Pro a Mobile Link.

NX3000 bude k dispozícii v bielom, čiernom a hnedom farebnom prevedení a bude dodávaný spoločne s novým kompaktným objektívom 16-50 mm F3,5-5,6 Power Zoom ED OIS. Tento výkonný a pritom kompaktný objektív umožňuje ľahko a pohodlne fotografovať s priblížením. Objektív Power Zoom s ohniskovou vzdialenosťou 16-50 mm podporuje tiež funkciu Remote Viewfinder Pro, ktorá používateľom umožňuje ovládať zoom fotoaparátu prostredníctvom mobilného telefónu, čo otvára ešte väčší priestor kreativite. Samsung NX3000 bude na slovenskom trhu v predaji od konca mája za 499 € vrátane DPH.

Zdroj: Tlačová správa

13.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+