MojAndroid

Google včera zverejnil Android 7.0 Nougat je k dispozícii vo finálnej Developer Preview verzii a spolu s ním aj nové verzie Google aplikácií. Medzi nimi sa nachádza aj Fotoaparát Google, ktorý prichádza vo verzii 4.1 a prináša niekoľko vylepšení v oblasti dizajnu a ovládania.

Fotoaparát Google prináša vo v4.1 tieto novinky – nový dizajn nastavení, nová animácia približovania fotografie, nový vzhľad prepínačov pre časovač, HDR a blesk; možnosť otvoriť menu fotoaparátu potiahnutím zľava doprava, či možnosť zmeniť funkciu tlačidiel hlasitosti. Tie môžu odteraz slúžiť ako spúšť (prednastavene), na približovanie pri fotení alebo na zvýšenie hlasitosti (žiadna špecifická funkcia vo fotoaparáte). Nová verzia aplikácie Fotoaparát Google sa dá stiahnuť buďto v obchode Play, alebo ako APK súbor cez APKMirror.com, no zdá sa, že na jej fungovanie budete potrebovať Android 7.0 (inak sa vám bude zobrazovať stará verzia).

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

20.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+