MojAndroid

Nie je to tak dávno, čo sme vám priniesli informáciu o vylepšenej aplikácii Fotoaparát Google, ktorá sa nachádza v systéme Android N Developer Preview 2. Nová verzia aplikácie prináša niekoľko funkčných a dizajnových vylepšení a vyskúšať ju mohol každý, kto sa zapojil do testovacieho programu od Google. Aplikácia bola aj k dispozícii na stiahnutie prostredníctvom APK súboru, no teraz je už vylepšená verzia fotoaparátu dostupná aj v obchode Play.

Android N DP 2 fotoaparat 1

Odtiaľ si ju môžu stiahnuť majitelia Nexus zariadení so systémom Android Marshmallow. Ostatní sa ešte stále musia spoliehať na APK súbor, ktorý nájdete v odkaze pod článkom. Nová verzia fotoaparátu od Google prináša drobné zmeny, spomedzi ktorých je najatraktívnejšia možnosť robiť fotografie aj počas nahrávania videa. Aplikácia ponúka aj niekoľko zmien v organizácií nastavení, napríklad možnosť nahrávania spomaleného videa sa presunula do bočného menu. Inak ide stále o veľmi podobnú aplikáciu s väčšinou nezmenených funkcií.

Odkaz na stiahnutie – Fotoaparát Google (APK)

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Droid-Life via pocketnow

20.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Martin

  Sorry! This content is not available in your country yet.
  We’re working to bring the content you love to more countries as quickly as possible.
  Please check back again soon
  :(

  • U nás takýto problém nemáme :)

   • Zapp Brannigan

    u mna tiez v pohode. BA

  • Peter Ernestovic

   Musis kliknut na toto: Odkaz na stiahnutie – Fotoaparát Google (APK)

 • Tomáš Crkoň

  Nexus 5x zatial ziadnu aktualizaciu neponukol

 • Michal

  Na nexus 5 2013 nefunguje.

+