MojAndroid

Ak existuje jedna aplikácia od Googlu, ktorú by sme odporučil naozaj všetkým, tak by to boli zrejme Fotky Google. Tie ponúkajú neobmedzené ukladanie vašich fotografií a videa zadarmo, a okrem toho ponúkajú pravidelne aj nové funkcie a rôzne vylepšenia. Inak tomu nie je ani pri najnovšej verzii, ktorá prináša rýchlejšie zdieľanie vašich záberov a nové, automatické filmy vytvorené z fotografií a videa, ktoré ste zachytili.

Náš tip
Google Fotky vo verzii 2.0 prinášajú významné novinky [APK]

Doteraz sa fotografie cez Google Fotky dali posielať dvomi spôsobmi – vytvorením odkazu na stiahnutie a jeho následným odoslaním vašim kontaktom, prípadne cez klasické “share” menu, ktoré vám fotografie umožňuje poslať cez všetky kompatibilné aplikácie vo vašom zariadení. Hoci išlo o praktické možnosti, vyznať sa v nich nebolo niekedy až tak jednoduché, najmä ak v zariadení máte nainštalovaných mnoho aplikácií. Po novom budete mať na vrchu menu pre zdieľanie zobrazené kontakty, s ktorými komunikujete najčastejšie a pod nimi sa bude zobrazovať tlačidlo na zdieľanie v aplikáciách a na vytvorenie odkazu na fotky. Ide len o drobnú zmenu, ktorá je však vítanou.

Veľmi zaujímavou novinkou sú aj Movie Concepts, filmy vytvorené automaticky z vašich záberov. Google aj doteraz vo Fotkách vytváral akési krátke videá z vašich fotiek, no tentokrát budú nové filmy založené na rôznych kreatívnych konceptoch. Napríklad na tom, ako vyrastali vaše deti.

Google bude postupne pridávať aj ďalšie motívy, napríklad ako som prežil leto, moja dovolenka, či napríklad motívy na formálne udalosti ako svadba, narodeninová oslava a podobne. Aktualizácia s týmito novinkami by mala už čoskoro doraziť aj na Slovensko a pokiaľ sa vám nechce čakať na upozornenie o jej dostupnosti, môžete si ju stiahnuť pomocou APK súboru z APKMirror.com.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
20.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+