MojAndroid

V najnovšom reklamnom videu spoločnosť Google propaguje svoju aplikáciu Fotky Google, resp. jej funkciu Free Up Space. Tá sa postará o to, aby ste nemali v zariadení duplicitné fotografie, ktoré máte zálohované aj v službe Fotky Google. Takto jednoducho môžete uvoľniť miesto vo vašom zariadení a zároveň mať prístup k vašim fotografiám kedykoľvek to potrebujete.

Video je pomerne vtipné a zaujímavé je, že vyskakovacie okno je prebraté zo systému iOS. Majitelia iPhonov už netrpezlivo očakávajú čas, kedy Apple vynechá 16 GB ako základnú verziu pre svoje iPhony. Tie už majú po novom 12 MP fotoaparát, a tak sa táto pamäť zaplní veľmi rýchlo. Podobne je to ale aj s mnohými Android telefónmi, kde často bojujeme o každý Megabajt priestoru vo vnútornej pamäti. Jednou z pomôcok môže byť aj nová funkcia aplikácie Fotky Google, no zároveň to nie je úplne dokonalé riešenie. Vždy lepšie ako nič.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google Photos (YouTube)

13.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+