MojAndroid

Google ponúka pre používateľov Androidu hneď niekoľko praktických titulov. Jedným z nich sú aj Fotky Google, ktoré sa vymanili spod titulu Google Drive a odvtedy prinášajú samé praktické novinky. Najnovšie v aplikácii pribudla možnosť pre automatické vytvorenie albumov z fotiek, ktoré nafotíte na výlete, dovolenke, rodinnej oslave alebo len tak, pri prechádzke po prírode. Podobnú funkciu aplikácia ponúkala aj doteraz, no Google upravil algoritmus vyberania fotografií a pridal niekoľko drobných vylepšení.

Náš tip
Fotky Google prinášajú nové prostredie aplikácie [DOWNLOAD]

Inteligentné albumy dokážu vybrať fotografie na základe polohy, kde boli zosnímané (treba mať teda povolené geo-značkovanie), a vďaka špeciálnemu algoritmu dokážu z množstva vašich fotografií vybrať tie, ktoré sú najlepšie. Aby ste to ručne nemuseli robiť vy. Hotový fotoalbum je potom jednoduché zdieľať s vašimi známymi alebo ho ďalej upravovať. Na získanie tejto novinky nepotrebujete aplikáciu Fotky Google aktualizovať. Stačí, aby ste ju v zariadení mali vo verzii 1.16. Ak aplikáciu Fotky Google ešte nemáte nainštalovanú, napravte túto chybu kliknutím na nižšie priložený odkaz.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

23.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+