Aj také luxusné značky, akou je Fossil, sa zaujímajú o inteligentné hodinky s Androidom. Dôkazom je hneď dvojica hodiniek so systémom Android Wear, ktoré spoločnosť predstavila na Intel Developer Conference. Okrem nich Fossil prisľúbil aj výrobu iného inteligentného príslušenstva, napríklad náramku na ruku. Hodinky s Androidom Wear sa nenápadne podobajú na Moto 360, avšak ponúkajú prémiovejšie spracovanie a určite aj vyššiu cenovku. Tá, rovnako ako dátum predstavenia, zatiaľ nebola predstavená.
Fossil and Intel’s smartwatch running Android Wear #idf15 pic.twitter.com/aXHSnAMsdN
— Lexy Savvides (@lexysavvides) 18. Srpen 2015
Inteligentné príslušenstvo značky Fossil budú poháňať mobilné čipy spoločnosti Intel. Zariadenia by sa mali na vybrané trhy dostať ešte toto leto a nie je vylúčené, že spoločnosť portfólio inteligentných hodiniek doplní aj o ďalšie modely. Inteligentné hodinky Fossil sa budú predávť vo viacerých farebných kombináciách, najväčší dopyt bude zrejme po zlatej a striebornej verzii. Sme však zvedaví na ich cenu, ktorá bude zrejme atakovať 1000-dolárovú hranicu.
Zdroj: AndroidAuthority
fossil nie je rozhodne ani premiova a ani luxusna znacka hodiniek… :)
“…sa nenápadne podobajú na Moto 360…” teda sa podobaju na hodinky, kde miesto cifernika mame displej??? Co tym chcel autor povedat?
Pan autor, vase clanky mi pripominaju slohove prace zo zakladnej skoly. Prirovnania, ktore pouzivate nie su vhodne pre popularno-technicke clanky. Navyse sem tam v clanku sa najde riadny blud, napr ze Fossil je luxusna znacka. Mozno ak nosite hodinky, ktore maju odkladaci priestor na zuvacky, ktore davali ku Kacerovi Donaldovi tak potom ano… :)