Šialený problém s Nokiou 7.2 – výpadok sim kariet

späť na fórum Smartfóny Šialený problém s Nokiou 7.2 – výpadok sim kariet

Označené ako: 

Ukázať 0 vlákien odpovedí
  • Autor
      Mellington
      Účastník (Participant)

Ahojte,

mám taký prapodivný problém s mojou Nokiou 7.2. Už druhý deň po kúpe sa stalo, že po reštarte už riadne nenabehol. Sim karty sa striedavo pripájali a odpájali, až vyhodilo chybu a telefón si vyžiadal factory reset. Po takomto resete ide telefón deň a potom znova čierna obrazovka a factory reset. Robí to s jednou, aj dvoma sim kartami. Telefón bol už 4x v servise cez Alzu, ale vždy mi ho po mesiaci vrátili, že mu nič nie je. Tak som to následne riešil priamo s Nokiou. Tí sa mi snažili cez mail pomôcť, zistili sme, že na telefóne treba resetovať nastavenie siete a potom zase deň funguje. Tak mi poradili vypísať reklamáciu cez ich stránku a mám im ho poslať. Tak sa aj stalo. O 4 dni mi odpísali, že vymenili základnú dosku a posielajú späť. Po prvom dni používania ma skoro uj..lo na mesiac. Čierna obrazovka s požiadavkou na factory reset. Myslíte, že to môže byť sim kartami, alebo čím? Už som naozaj zúfalý. Problémový mobil od samého začiatku a tým, že ho mám na IČO mi prachy Alza nevráti.
      Vďaka za názory.
      Jano

Ukázať 0 vlákien odpovedí
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.