MojAndroid

Aktívny hráči hry Fortnite boli prednedávnom obdarený vývojármi o špeciálny meč s názvom “Infinite Blade”. Po krátkej dobe ho však Epic z hry sťahuje. Údajne je príliš “overpowered” a hráči s týmto mýtickým itemom majú priveľkú výhodu oproti ostatným hráčom.

Sťažnosti aj zo strany hráčov

Na celom ostrove sa ukrýval iba jeden “Infinity Blade” a hráč, ktorý ho získal dostal 200 shieldov, 200 HP, mal schopnosť sa pohybovať rýchlejšie ako ostatní a bol schopný dávať protihráčom obrovský damage. Nehovoriac o tom, že ničiť okolité budovy či stromy dokázal na jedno kliknutie. Tu sa odhaľuje daný problém. “Infinity Blade” bol vskutku skutočne prisilný a v prípade, že hráč tento meč našiel, boli enormne zvýšené šance, že práve táto osoba získa vytúžený “Victory Royale”.

Spoločnosť Epic chcela pôvodne meč trošku “zoslabiť”, aby hráč nebol v až takej výhode oproti ostatným. Nakoniec sa však ukázalo, že vývojári ho odstránia z hry nadobro.

Hrávate vo svojom voľnom čase Fortnite? Ak áno, napíšte nám to dolu do komentárov!

Ďalšie články k téme Fortnite / PUBG:

Náš tip
Fortnite pre Android: Ako efektívne stavať, poraziť protihráčov a vyhrať? | Tipy a triky
Náš tip
Štartuje zimný turnaj v hre Fortnite o ceny v hodnote 1 milión dolárov
Náš tip
PUBG Mobile dosiahol v Google Play 100 miliónov stiahnutí, hráte sa aj vy?
16.12.2018
Zdroj: engadget

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+